Apie įmonę

Genova Products Inc yra žinoma kaip Pasaulyje pirmaujanti PVC ir CPVC slėginių vamzdžių bei jungčių gamintoja. Genova produktai skirti įvarių skysčių ir vandens tiekimo sistemoms yra gaminami taikant daugiau nei  50 metų patirtį bei išbandytas technologijas.

Genova Products Inc. prasidėjo nuo vieno žmogaus idėjos- išvystyti „pilną plastikinės santechnikos sistemą”, bet jo svajonė buvo apribota metalinės pašiūrės, keturių darbuotojų ir vienos vamzdžių išspaudimo mašinos. Tačiau užsispyrimas pagaminti geresnį produktą padėjo Genova Products įkūrėjui R.F.Williams paversti jo idėją realybe. Dabar Genova turi penkias modernias gamyklas ir yra žinoma kaip viena iš lyderiaujančių gamintojų.

Moderni Genova sistema siūlo užtikrintą saugumą ir lengviausius įmanomus  bei laiką taupančius įrengimo metodus (žiūrėti instaliacija).

Visi Genova vamzdžiai ir jų jungtys yra pagaminti griežtai laikantis tarptautinių standartų ir atitinka visų tiesiogiai susijusių bandymų reikalavimus (žiūrėti sertifikatus).

Norėdama patenkinti augančią paklausą Europoje ir siekdama pagerinti aptarnavimo kokybę rytinėje ir vidurio Europoje Genova Products įsteigė savo filialą- Genova East Europe  Lietuvoje. Taip pat, atsižvelgiant į klientų poreikius ir norint išspręsti su logistika susijusias problemas buvo atidaryti specifiniai sandėliai. Dabar Genova East Europe platina savo produktus Rusijoje, Lenkijoje, Ukrainoje (žiūrėti atstovus) ir kitose Europos šalyse.

Genova East Europe daug dėmesio skiria kiekvieno kliento poreikiams ir bando pranokti jų lūkesčius, suteikdama aukštos kokybės aptarnavimą, prekybos profesionalumą, efektingą užsakymų vykdymą bei prekių atkrovimą. Mes galime padėti apmokymais ir sprendžiant technines ar komercines problemas, kurios gali iškilti instaliuojant Genova vandens tiekimo sistemas. Paskambinkite mums ir mes jums suteiksime greitą ir profesionalų aptarnavimą  bei nepralenkiamą techninę pagalbą.

Genova produktų reputacija ir populiarumas drąsina mus didinti savo pastangas parduodant, todėl šiuo metu mes ieškome naujų prekybos galimybių. Jeigu jūs esate susidomėję bendradarbiavimu su mūsų įmone, ar tikite mūsų bendra ateitimi, prašome pranešti mums. Mes tikime, kad atviras ir tiesioginis bendravimas kartu su aukštos kokybės aptarnavimu yra reikalingi norint teikti sėkmingas paslaugas, sukoncentruotas į mūsų klientų poreikius.