Vandentiekis

Genova produktai yra plačiai naudojami visame pasaulyje jau daugiau kaip 50 metų ir žinomi kaip ilgaamžės eksploatacijos sistemos. Šie produktai yra įgavę nepriekaištingą reputaciją dėl savo aukštos kokybės, greitos ir lengvos instaliacijos, priežiūros nereikalaujančios eksploatacijos.

Genova produktai yra pagaminti iš kokybiškų, energiją tausojančių, termoplastinių medžiagų su kuriomis yra lengva dirbti. PVC/CPVC produktai turi viską ko reikia, kad būtų galima greitai ir lengvai įrengti visą namų santechnikos sistemą. 

Daugiau informacijos apie mūsų siūloma vandentiekio produkciją rasite čia.

PVC Vamzdžiai

Genova vidaus vamzdžių ir jungiamųjų detalių sistema, skirta kanalizacijai pastatų viduje įrengti. Vamzdžiai ir jungiamosios dalys pagamintos iš neplastifikuoto polivinilchlorido (PVC).

(Instaliacijos pavyzdžiai)

 

CPVC Vamzdžiai

CPVC vamzdžiai naudojami karšto ir šalto vandens slėgio atlaikymui.

(Panaudojimo pavyzdžiai buityje)

Vandentiekio sujungimai

PVC/CPVC technologija siūlo daug geresnį atsparumą korozijai, tuo pačiu mažindama temperatūros nuostolius, taip šalindama hidraulinius smūgius.

PVC Sujungimai

PVC slėginiai vamzdžiai ir jų jungikliai yra naudojami tik šalto suslėgto vandens naudojimui.

CPVC Sujungimai

CPVC vamzdžiai ir jų jungikliai yra naudojami ir šalto, ir karšto vandens slėginiam naudojimui.

Terasos ir turėklai

Išskirtinės Genovations® grindlentės yra viena iš mūsų gerai žinomų naujovių. Kiti konkuruojantys grindlenčių gamintojai Jums siūlo savo nemadingas kompozicijas, per tam tikrą laiką įtrūkstantį vinilą, išsikraipančias lentas ar sunkų, vandens prisisunkiantį kompozitą.

Grindų Lentos iš 100% PVC Medžiagos

Genovations® grindinio produktai priklauso visai kitai kategorijai.Tai NE kompozitas, NE korėtas PVC, o kokybiškos grindinės lentos iš 100% PVC medžiagos.Tai labai mažai priežiūros reikalaujantis pasirinkimas lyginant su mediena ar kitokiomis grindų dangomis. Joms nebūtinas laisvai cirkuliuojantis oras ir gali būti tvirtinamos tiesiai ant kito paviršiaus (cemento, medžio ir t.t.) paversdamos jį kokybiška grindų danga.

Kodėl rinktis Genovations ?

Genova kompanija tvirtai tiki, kad jos inžinierių sukurtos grindų dangos ir tvorelės savo ilgaamžiškumu yra nepralenkiamos kitų gamintojų ir tą patvirtinti galima savo gaminių kokybės bandymais, kuriuos nuolat atliekame. 

Greita ir garantuota sėkmė

Išskirtinės konstrukcijos lentas galima įrengti ant skersinių kas 40 cm. Įlaidų ir griovelių forma padeda automatiškai padaryti vienodus  tarpelius ir lygiai suguldyti lentas taip supaprastinant dangos įrengimą ir ženkliai sumažinant darbų kainą.Nereikia jokių brangių tvirtinimo elementų ar varginančių tarpiklių ("kryžiukų")!

Galite užsakyti apačioje

Ši itin mažai priežiūros reikalaujanti alternatyva medienai neturi jokių putų ar medžio užpildų.

Boji filtrai

"Boji" jūrinis - kemperių vandens filtras - nukalkintojas pagamintas iš geriausių termoplastinių medžiagų tarnaus visą gyvenimą be trikdžių. Jame nėra jokių judančių dalių, kurios galėtų susidėvėti ir jis atsparus korozinei aplinkai kuri supa plaukiojant laivais. Mazgas sukurtas vandens nukalkinimui pasipildant vandens atsargas prieplaukose kad apsirūpinti dideliu kiekiu švaraus  vandens gėrimui, prausimuisi ar norint nusiplauti savo laivą.

Skaityti daugiau apie BOJI filtrus

Parsisiųsti skrajutę ape Boji filtrus

Kontaktai

Rekvizitai
UAB "GENOVA EAST EUROPE"
Įmonės kodas: 135979463
PVM mokėtojo kodas: LT359794610
Adresas: Draugystes g. 19, LT-51230, Kaunas, Lietuva
Telefonas: +370 37 40 00 52
El. paštas: [email protected]
Darbo laikas:

I-V: 8:00-17:00

VI-VII: -

Susisiekite su mumis