Terasos ir turėklai

Išskirtinės Genovations® grindlentės yra viena iš mūsų gerai žinomų naujovių. Kiti konkuruojantys grindlenčių gamintojai Jums siūlo savo nemadingas kompozicijas, per tam tikrą laiką įtrūkstantį vinilą, išsikraipančias lentas ar sunkų, vandens prisisunkiantį kompozitą.

Grindų Lentos iš 100% PVC Medžiagos

Genovations® grindinio produktai priklauso visai kitai kategorijai.Tai NE kompozitas, NE korėtas PVC, o kokybiškos grindinės lentos iš 100% PVC medžiagos.Tai labai mažai priežiūros reikalaujantis pasirinkimas lyginant su mediena ar kitokiomis grindų dangomis. Joms nebūtinas laisvai cirkuliuojantis oras ir gali būti tvirtinamos tiesiai ant kito paviršiaus (cemento, medžio ir t.t.) paversdamos jį kokybiška grindų danga.

Kodėl rinktis Genovations ?

Genova kompanija tvirtai tiki, kad jos inžinierių sukurtos grindų dangos ir tvorelės savo ilgaamžiškumu yra nepralenkiamos kitų gamintojų ir tą patvirtinti galima savo gaminių kokybės bandymais, kuriuos nuolat atliekame. 

Greita ir garantuota sėkmė

Išskirtinės konstrukcijos lentas galima įrengti ant skersinių kas 40 cm. Įlaidų ir griovelių forma padeda automatiškai padaryti vienodus  tarpelius ir lygiai suguldyti lentas taip supaprastinant dangos įrengimą ir ženkliai sumažinant darbų kainą.Nereikia jokių brangių tvirtinimo elementų ar varginančių tarpiklių ("kryžiukų")!

Galite užsakyti apačioje

Ši itin mažai priežiūros reikalaujanti alternatyva medienai neturi jokių putų ar medžio užpildų.

Kontaktai

Rekvizitai
UAB "GENOVA EAST EUROPE"
Įmonės kodas: 135979463
PVM mokėtojo kodas: LT359794610
Adresas: Draugystes g. 19, LT-51230, Kaunas, Lietuva
Telefonas: +370 37 40 00 52
El. paštas: [email protected]
Darbo laikas:

I-V: 8:00-17:00

VI-VII: -

Susisiekite su mumis